JC

GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Pełniona funkcja/wychowawca

1.

Kantorska Ewelina

biologia

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. J. Brzechwy w Dmosinie

2.

Witkowska Małgorzata

biblioteka

Wicedyrektor

3.

Błaszczyk Dominik

muzyka

-

4.

Cybulska-Grochal Jolanta

j. polski

Wychowawca klasy VIb

5.

ks. Czerwiński Adrian

religia

-

6.

Czubiak Jarosław

informatyka

-

7.

Domińczak Irena

historia, plastyka, WOS

Wychowawca klasy Vb

8.

Doroba Martyna

nauczyciel wspomagający

-

9.

Figiel Ewa

j. polski, wychowanie przedszkole

-

10.

Góra Małgorzata

-

Kierownik świetlicy

11.

Grochal Dorota

matematyka

Wychowawca klasy VIIIb

12.

Grzegorczyk Małgorzata

j. angielski, j. rosyjski

Wychowawca klasy Va

13.

Kaźmierczak Barbara

religia

Wychowawca klasy IVb

14.

Kotecka Małgorzata

wychowanie przedszkole, świetlica

Wychowawca w „0a” 6- latkach

15.

Kotyniak Joanna

j. angielski

Wychowawca klasy VII

16.

Kowalczyk Grzegorz

fizyka, w-f, EDB

Wychowawca klasy IIIA

17.

Kubiak Krystyna

wychowanie przedszkole, świetlica

Wychowawca w „0b” 6- latkach

18.

Kubicka Anna

nauczanie zintegrowane

Wychowawca klasy III SP, logopeda

19.

Kwiatkowska Jolanta

świetlica

-

20.

Kwolek Dorota

j. angielski, j. rosyjski, plastyka, technika, historia

Wychowawca klasy IVa

21.

Lis Anna

wychowanie przedszkolne, chemia

Wychowawca w Punkcie Przedszkolnym

22.

Łaski Cezary

w-f

Wychowawca klasy VIa

23.

Nowak Ewa

nauczanie zintegrowane, j. angielski

Wychowawca klasy II SP

24.

Obiedzińska-Klimczak Magdalena

religia mariawicka

-

25.

Okrasa Hanna

zajęcia rewalidacyjne, wychowanie przedszkolne, doradztwo zawodowe

Pedagog

26.

Pawliczak Teresa

przyroda, geografia

-

27.

Retych Ilona

nauczanie zintegrowane, geografia

Wychowawca klasy Ib SP

28.

Romanowicz Magdalena

wychowanie do życia w rodzinie

-

29.

Rożej Katarzyna

biologia

-

30.

Sadzak Ewa

nauczanie zintegrowane, wychowanie przedszkolne

Wychowawca klasy Ia SP

31.

Solarek Agnieszka

w-f, biblioteka

-

32.

Strugińska Emilia

j. niemiecki

-

33.

Szubielak Ireneusz

matematyka

Wychowawca klasy VIIIa

34.

Wylazłowska Marlena

wychowanie przedszkolne, świetlica

Wychowawca w „0” 5- latkach

35.

Zielińska Agata

j. polski, biblioteka

Wychowawca klasy IIIB

 

Kategoria: